Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty z wizytą w zamojskiej organizacji SLD

Na zaproszenie Rady Miejskiej SLD w Zamościu w dn. 08.11.2017 r. - Zamość odwiedzili Włodzimierz Czarzasty Przewodniczący SLD i Marcin Kulasek w spotkaniu uczestniczyli również Jacek Czerniak Przewodniczący Rady Wojewódzkiej SLD w Lublinie, Tomasz Chyliński Sekretarz Rady Wojewódzkiej SLD w Lublinie, przewodniczący powiatów, radni miejscy SLD w Zamościu jak również wielu innych znakomitych gości.

Spotkanie i wystąpienie Przewodniczącego merytorycznie odnosiło się do bieżącego funkcjonowania organizacji SLD w skali kraju. Zaznaczone zostało, że SLD wystartuje w wyborach samorządowych pod szyldem SLD Lewica Razem w 70% powiatów, natomiast w 30% w komitetach koalicyjnych. Hasłem przewodniczącym spotkania zostało „nie ma wroga na Lewicy” – Przewodniczący zachęcał do szeroko rozumianego porozumienia wszystkich ugrupowań związanych z lewą stroną polityczną.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem